In English  Suomeksi  Auf Deutsch  По-русски  
Esileht


Üldinfo


Kultuur


Tervishoid


Sotsiaalabi


Haridus ja teadus


Äri

Kohalik võim


Turism


Külalisteraamat07/04/03 18:12
mati jaigma

Vaata, linnaisa,milline on linna peatänav ´RÜÜTLI`.Eriti alates `MUNGA´tänava ristist kuni `LAIA`tänavani.Kõntsa ja saasta kõrimulguni.Teekate nagu kusagil nõukogudeaegsel provintsilinnal.Nii vist ongi!
Kui palju olen kuulnud selle kohta märkusi kõrvalseisjana!!
05/04/03 13:56
rommi

Tartus on nii mõnus elada...
Minu lemmik linn=)
02/04/03 16:06
Tim

Hello,

I'm a British guy living in Luxembourg City and its been very interesting to learn about Tartu from this web site.

Thank you for including English language pages.

I hope Estonia wins Eurovision song contest soon.

Good luck !
Tim.

(Have silly girls make silly dance - usually helps).


31/03/03 22:13
geruss

per EVELIN

ciao patanella!
mi manchi tantissimo e spero di riabbracciarti prestissimo!

I miss u too much!!!!

gerado
24/03/03 21:39
Külli

Miks ei ole linna kodulehe-
küljel alati värsket algatatud ,lõpetatud jne.detailplaneeringut mis peaks arvuti ajastul kogu aeg värskendatud olema.
24/03/03 14:57
taksi

küllile -
ütle taksot tellides, et tahad kõnet ja nad helistavad kui massin on ukse ees. enamasti tuleb see 5-6 minutiga, seda arvestust suudab iga inimene pidada.
23/03/03 16:10
Külvi Noor

Taksot oodates tuli idee...
Tartu linn on m-teenuste poolest esirinnas, kuid jälle kord taksot oodates kõleda tuule käes külmetades tuli mulle idee. Võiks olla selline teenus, et kui takso jõuab tellija poolt teatatud aadressile kohale, saab tellija vastava sisuga sms'i. siis ei pea enam tänaval kügelema või iga sekund akna peal piilumas käima (mõnikord ei paistagi ju takso saabumiskoht aknast!) Teenuse hind ei tohiks olla kõrge (tavalise sms'i hind nt), see võiks lisanduda taksoarvele.
Vot selline oli idee siis, loodan, et keegi nopib selle siit üles ja teeb ära... paremat kohta oma mõttest teada andmiseks hetkel ei leidnud.
Ilusat kevade algust!
23/03/03 00:19
härra Paul

Kodulehekülg on igati vahvaks ja kasulikuks muutunud:) Eriti hea on vaadata pildialbumit, kus nii palju kenasid pilte sees.
Kahjuks on ainult üks aga - lihtsalt juhtusin täna jalutama läbi Hiinalinna, ja see, mida ma seal nägin, oli tõeliselt šokeeriv ning erineb neist kaunispiltidest nagu öö ja päev. Aga sinna vast turiste ei viidagi...
22/03/03 21:29
Park Hae Gweon

창병아 객지에서 고생이 많다.
우리 조금만 참고 더 열심히 하자...
앞으로 남은 수많은 날을 위하여

화이팅이다.!!!
14/03/03 16:02
Peter Mikola

I'm an IT prof. from Hungary (28). We spent two days in Tartu (14 in Estonia) and had a very good time in this wonderfull city of this beautifull country. Thanks to Kadri Haugas and Veikko Kala, the young and local patriot students. This city is wonderfull now, and gona be one of the most beautifull in Europe if all that wrecking buildings will be repaired.
One again: If you are close don't miss this place!
13/03/03 21:22
André

Dear readers of this guestbook,

today`s my first virtual visit from Germany to Tartu and I really like it. To conclude from the picture gallery, it must be a quite fascinating town that I would like to see personally one day.

I am a 40-year-old agricultural engineer coming from the northern part of Germany on the Baltic Sea (Schleswig-Holstein) but now living near Frankfurt who is interested in discussing regional development aspects (including natural wildlife and tourism).

If there`s someone online sharing similar interests and wishing to contact me for the beginning of a serious discussion please send me an email referring to this guestbook entry.

Thank you very much!

With greetings to Estonia

André

13/03/03 13:00
张 应 权

This is a informative site on Estonia. Hope i can visit this wondersful country some day. 附有资讯的网站。干得好!
12/03/03 17:40
Toomas 12.03.2003

Lp. linnaisad ja muidu ametnikud.
Sooviks teile jõudu ja mõistust kevadise tänavalappimise juures. Palun ärge nende firmadega enam koostöölepingud sõlmige kes eelmistel aastatel linnas tööd tegid. Raske on oma tuttavatele ära öelda aga linnal jääks palju raha alles.
Kui te siiski otsustate omade kasuks siis pange mõni mõistusega ametnik tööd valvama ja töö lõpetamisel peaks see ametnik andma vastust volikogus sandisti tehtud tööde pärast.
Sellist pornograafiat mida on seni harrastatud teede, kaeviste taastamisel annab otsida.
Annaks jumal teile pikka valitsemisaega.
12/03/03 17:02
IFF

Tahaks leida infot linna poolt sundüürnikele pakutavate eluruumide kohta.
11/03/03 15:16
Martin Sepp

No kuulge, see on juba liig mis liig, et te kavatsete ühiselamutes elavad üliõpilased toetuseta jätta! Kas selline ideoloogia, et kord maksate ja siis jälle ei maksa, ongi Tartu võimuliidule omane? Kui te vaevuksite natukenegi rohkem vabariigi valitsuselt vajaminevaid summasid nõuda, siis te ei tekitaks endale nii palju vaenlasi. Arvestage sellega, et praegused üliõpilased on ka tulevased Tartu linna kodanikud ja siis ärge lootkegi, et Reformierakond ka edaspidi siin nii hästi enda kanda kinnitada suudab!!!
Allakirjutaja: üks väga pahane üliõpilane, kes siiski on ka inimene ja eeldab veidikenegi rohkem respekti!!!
07/03/03 09:47
Toomas Aas

üliõpilane: võiksid vajutada paremal nähtavat linki "küsitlus" ja panna kirja oma konkreetsed mitte-alaarenenud ettepanekud.
06/03/03 20:27
üliõpilane

Millal võetakse midagi ette ka Tartu linna bussiliiklusega, et see muutuks rohkem läbimõeldumaks. Vahel on tunne, et sõidugraafikud on koostatud alaarenenud inimeste poolt.
06/03/03 13:00
Hillar Aigro

Hr. linnapea!
Millal lammutatakse lagunenud majad Kalda teel ja Põik tänavas?
Lugupidamisega H.Aigro
01/03/03 20:02
kristi

Kui minu arvamust kuulda tahate siis ma arvan, et Tartu on eestis kõige mõnusam linn...
25/02/03 10:02
Boy

Hey all,today serbs and estonians are chearing Mae,Veerpalu,Rehemaa and Tobreluts...just 1 hour till new medal for proud Eesti.Kisses from Republic Serbska
20/02/03 16:37
Christian_NYC

The Tartu's architecture is amazing, many interesting details..I have to go there..
i'll be there Ave..
18/02/03 21:22
Dieter Oßwald

hallo alle zusammen,
über diese Möglichkeit möchte ich Kantakt nach Estland aufnehmen.
Zu Urlaub war ich schon zwei mal in Estland, und war überwäligt von Land und Leuten.
In Sakksamaa ist es sehr scher Esti zu lernen.Es würde mich sehr freuen jemand kennen zu lernen auch mit dem Internet Konversation zu wechseln.
osswald-d@freenet.de
18/02/03 21:21
Külastaja

Tartu linna tänavad on küll väga jubedad ,vähemalt Riia tänava võiks korda teha.
Ette tänades Külastaja
16/02/03 20:48
zzz

Vaadake oma tänavaid, eriti eramajade rajoonis. Tähtvere Koidula tänav. Milline teie heakorraeeskiri on?????????? Tallinnas Nõmmel vähemalt oli selline, et iga eramaja omanik peab oma krundi eest tänava keskele puhtaks tegema. SRY a teil on rööpad ja põlvini sool!!!!
13/02/03 20:09
Ernesto

Hola, saludos de latinoamerica...exactamente de Lima Peru.....gracias a la internet conoci una chica en el chat...y cuando me dijo que era de Estonia no lo podia creer. Asi que comence averiguar mas y encontre este web site el cual me muestra una ciudad muy agradable. Solo queria mandarles saludos y espero algun dia conocer Tartu.......
chau
Ernesto