In English  Suomeksi  Auf Deutsch  По-русски  
Esileht » Üldinfo » Tartu uudised


Üldinfo


Kultuur

Tervishoid

Sotsiaalabi

Haridus ja teadus

Äri

Kohalik võim

Turism


Tartu liiklusohutusprogrammi avalik väljapanek

Volikogu suunas avalikustamisele Tartu linna liiklusohutusprogrammi 2011-2015. Dokument on avalikul väljapanekul 15. novembrist kuni 7. detsembrini 2010 Tartu Linnavolikogu ja
-valitsuse infokeskuses raekoja I korrusel ning Tartu linna kodulehel.

Tartu liiklusohutusprogrammi eesmärk on eelkõige vähendada inimkannatanutega liiklusõnnetuste, neis vigastatute ja hukkunute arvu. Programmi strateegiline eesmärk on saavutada aastaks 2015 Tartu linnas olukord, kus liiklusõnnetustes ei ole ühtegi hukkunut ja vigastatute arv langeb vähemalt 50% 2009. aasta tasemega võrreldes.

Liiklusohutusprogramm on valminud projekti "Läänemere piirkonna biogaasil sõitev ühistransport" (Baltic Biogas Bus Project) raames ja Euroopa Liidu toel ning on osaliselt ka 2011. aastal valmiva Tartu transpordi arengukava osa.

Ettepanekuid Tartu liiklusohutusprogrammi kohta saab teha linnamajanduse osakonna liikluskorraldusteenistuse uuringute spetsialist Kristiina Abelile e-posti aadressil Kristiina.Abel@raad.tartu.ee või saata kirjalikult aadressile Tartu Linnavalitsuse linnamajanduse osakond, Raekoja plats 3 Tartu 51003.

Tartu linna liiklusohutusprogramm (pdf)