In English  Suomeksi  Auf Deutsch  По-русски  
Esileht » Kohalik võim » Tartu Linnavolikogu


Üldinfo

Kultuur

Tervishoid

Sotsiaalabi

Haridus ja teadus

Äri

Kohalik võim


Turism


Linnavolikogu kantselei

Linnavolikogu kantselei - koosseis

Raekoda Tartu 51003
volikogu@raad.tartu.ee
Faks 736 1160

 Töötaja  Kontaktinfo  Lisainfo 
Ülle Saar
kantselei juhataja
Raekoda, III korrus, ruum 17
736 1201;
503 7228
Ulle.Saar@raad.tartu.ee
TEGEVUSVALDKOND:Linnavolikogu kantselei töö juhtimine ja korraldamine, linnavolikogu kantseleile põhimäärusega pandud ülesannete täitmise tagamine.
Aune Rumm
peaspetsialist
Raekoda, III korrus, ruum 17
736 1202;
514 9896
Aune.Rumm@raad.tartu.ee
TEGEVUSVALDKOND:Linnavolikogu töö avalikustamine, linnavolikogu komisjonide abistamine ja tehniline teenindamine, volikogu kantselei dokumendihalduse korraldamine.
Triin Lukk
nõunik

;
515 8119
triinlukk@gmail.com
TEGEVUSVALDKOND:Linnavolikogu esimehe nõunik.
Marvi Kibe
nõunik
Raekoja plats 13 (Reformierakonna kontor Tartus)
744 1479;
502 3171
tartu@reform.ee
TEGEVUSVALDKOND:Tartu Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni töö korraldamine.
Laura Paide
nõunik
Riia 13-23 (SDE kontor Tartus)
730 0540;
5381 6169
laura.paide@sotsdem.ee
TEGEVUSVALDKOND:Tartu Linnavolikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni töö korraldamine.
Marta-Magdaleen Kuningas
nõunik
Ülikooli 12 (Keskerakonna kontor Tartus)
730 5915;
5697 8695
mmkuningas@hotmail.com
TEGEVUSVALDKOND:Tartu Linnavolikogu Keskerakonna fraktsiooni töö korraldamine.
Toomas Kalmus
nõunik

;
5661 9303
kalmus.t@gmail.com
TEGEVUSVALDKOND:Valimisliidu Tartu Heaks esindajate töö korraldamine Tartu Linnavolikogus.
Martin Bek
nõunik
Raekoja plats 13 (Reformierakonna kontor Tartus)
744 1479;
5595 2622
martib@neti.ee
TEGEVUSVALDKOND:Tartu Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni töö korraldamine.