In English  Suomeksi  Auf Deutsch  По-русски  
Esileht » Kohalik võim » Tartu Linnavolikogu


Üldinfo

Kultuur

Tervishoid

Sotsiaalabi

Haridus ja teadus

Äri

Kohalik võim


Turism


Komisjoni liikmete osavõtt koosolekutest

koosoleku numbri juures * = elektrooniline koosolek
osalemise lahtris e = komisjoni liige osales koosolekul elektrooniliselt

ARENGU- JA PLANEERIMISKOMISJON

Koosoleku kuupäev
28.11
2017
09.01
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Veljo IpitsReform
+
+
2. Verni LoodmaaReform
+
e
3. Kristo SeliReform
+
+
4. Indrek KatušinReform
+
+
5. Rauno KiiskReform
+
+
6. Ragnar KekkonenReform
-
+
7. Gea KangilaskiSDE
+
+
8. Asko TammeSDE
+
+
9. Marina RiisaluKesk
+
+
10. Triin LukkKesk
-
+
11. Heiki VilepEKRE
-
+
12. Merike LumiEKRE
+
+
13. Argo AnnukIRL
+
+
14. Peep MardisteVL Tartu Heaks
e
+
15. Tanel TeinVL Tartu Eest
+
+

HARIDUSKOMISJON

Koosoleku kuupäev
28.11
2017
12.12
2017
09.01
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Mihkel Lees Reform
+
+
+
2. Ene ErgmaReform
+
+
+
3. Laura DanilasReform
+
+
+
4. Andrus PuntReform
+
+
+
5. Jüri SasiReform
+
+
+
6. Tamara HristoforovaReform
+
+
+
7. Marju LauristinSDE
+
-
+
8. Piret UluotsSDE
+
+
-
9. Inna UsmanovaKesk
+
+
+
10. Jelena FrunzeKesk
+
+
+
11. Tiiu LaanIRL
+
-
+
12. Ruuben KaalepEKRE
+
+
+
13. Lenno PärnjõeEKRE
+
+
+
14. Kristi AriaVL Tartu Heaks
+
+
+
15. Margot FjukVL Tartu Eest
+
+
+

KULTUURIKOMISJON

Koosoleku kuupäev
30.11
2017
14.12
2017
11.01
2017
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Tamara HristoforovaReform
-
+
+
2. Kristjan TiirikReform
+
+
+
3. Ragnar KekkonenReform
-
-
+
4. Krõõt KivisteReform
+
-
+
5. Mika Arto Juhani KeränenReform
+
-
+
6. Martin ParmasReform
+
+
-
7. Lemmit KaplinskiSDE
+
+
+
8. Ants JohansonSDE
+
+
+
9. Nikolai PõdramägiKesk
+
+
+
10. Viktoria NeborjakinaKesk
+
+
+
11. Merike KaunissaareIRL
-
+
+
12. Indrek KaldaEKRE
+
-
+
13. Jaan Willem SibulEKRE
+
+
+
15. Merle JäägerVL Tartu Heaks
+
+
-
16. Teele ArakVL Tartu Eest
+
+
-

LINNAVARAKOMISJON

Koosoleku kuupäev
30.11
2017
14.12
2017
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12*
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Harri JallajasReform
+
+
2. Andrus PuntReform
e
+
3. Kristo SeliReform
-
+
4. Kristjan TiirikReform
+
+
5. Alo PettaiReform
+
+
6. Helmer JõgiReform
+
+
7. Ott MaidreSDE
+
+
8. Arno ArukaskSDE
+
+
9. Rein KokkKesk
+
+
10. Olev RajuKesk
+
+
11. Uno PautsIRL
+
+
12. Mareh KaldaEKRE
+
+
13. Kaja TartoEKRE
+
+
14. Jüri-Ott SalmVL Tartu Heaks
e
+
15. Marko JaegerVL Tartu Eest
+
+

MAJANDUSKOMISJON

Koosoleku kuupäev
22.11
2017
29.11
2017
13.12
2017
10.01
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number1234
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Verni LoodmaaReform
+
e
e
+
2. Toomas KappReform
+
+
+
+
3. Laura DanilasReform
+
e
+
+
4. Nikolai MännikReform
-
+
+
+
5. Martin BekReform
-
+
+
+
6. Kristo SeliReform
+
+
+
+
7. Martin HallikSDE
+
+
+
+
8. Tõnu IntsSDE
-
+
+
-
9. Jelena FrunzeKesk
+
+
+
+
10. Marta-Magdaleen KuningasKesk
+
+
+
+
11. Peeter LaursonIRL
+
e
+
+
12. Heiki VilepEKRE
-
-
+
-
13. Raimond ViikEKRE
+
+
+
+
14. Arvo LehemetsVL Tartu Heaks
+
+
+
+
15. Lauri RäppVL Tartu Eest
+
+
+
+

RAHANDUSKOMISJON

Koosoleku kuupäev
01.12
2017
15.12
2017
12.01
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Toomas KappReform
+
+
2. Indrek KatušinReform
+
+
3. Mihkel Lees Reform
+
+
4. Triin Anette KaasikReform
-
+
5. Väino KullReform
+
+
6. Margus HansonReform
+
e
7. Jarno LaurSDE
-
e
8. Karl PütseppSDE
-
+
9. Aadu MustKesk
+
+
10. Galina TubinKesk
+
+
11. Jaak NigulIRL
+
e
12. Indrek SärgEKRE
+
+
13. Sven IlvesEKRE
+
+
14. Jüri KõreVL Tartu Heaks
+
+
15. Hannes KlaasVL Tartu Eest
+
+

REVISJONIKOMISJON

Koosoleku kuupäev
30.11
2017
11.01
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Toomas KappReform
+
+
46/39
2. Veljo IpitsReform
+
-
46/42
3. Tamara HristoforovaReform
-
+
46/42
4. Andrus PuntReform
+
+
33/21
5. Kadri LeetmaaSDE
+
+
46/40
6. Mihhail LotmanIRL
+
+
46/46
7. Irina PanovaKesk
+
+
46/45
8. Kaja TartoEKRE
+
-
46/34
9. Jüri-Ott SalmVL Tartu Heaks
+
+
13/10


SOTSIAALKOMISJON

Koosoleku kuupäev
30.11
2017
14.12
2017
11.01
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Toomas TeinReform
+
e
-
2. Senta-Ellinor MichelsonReform
+
+
+
3. Hele EverausReform
+
e
e
4. Harri JallajasReform
+
e
e
5. Oleg NesterenkoReform
+
+
+
6. Jaanika AasavReform
+
+
+
7. Heljo PikhofSDE
+
e
e
8. Gaabriel TavitsSDE
+
e
e
9. Nadežda AleksandrovaKesk
-
+
+
10. Vladimir ŠokmanKesk
+
+
+
11. Aldo KalsIRL
+
+
+
12. Eva LoskitEKRE
+
+
+
13. Merle KivestEKRE
+
+
+
13. Jüri KõreVL Tartu Heaks
+
+
+
15. Ave-Gail KasklaVL Tartu Eest
+
+
+

AJUTINE PÕHIMÄÄRUSKOMISJON
Loodi 07.12.2017

Koosoleku kuupäev
05.01
2018
12.01
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number123456
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Hannes KlaasReform
+
+
2. Veljo IpitsReform
-
+
3. Senta-Ellinor MichelsonReform
+
+
4. Ene ErgmaReform
+
e
5. Jarno LaurSDE
-
e
6. Aadu MustKesk
+
+
7. Jaak NigulIRL
-
-
8. Ruuben KaalepEKRE
+
+
9. Jüri-Ott SalmVL Tartu Heaks
+
+
10. Jüri Mölderlinnasekretär
+
e
11. Anneli Apuhtinõigusteenistuse juhataja
+
+
12. Ülle Saarvolikogu kantselei juhataja
+
+

Sisestatud: 26.03.2007Aune Rumm
Viimati redigeeritud: 15.01.2018Aune Rumm